Semi Otomasyon

Tecrübe ve güçlü Teknoloji ile bir adım önde olun.

Otomasyon teknolojisinde anahtar teslimi komple çözümler uzmanı

1996’da kurulan firmamız yenilikçi ve tecrübeli ekibiyle makine ve fabrika otomasyonu konusunda anahtar teslim hizmet vermektedir. Plastik sektörünün yanı sıra farklı sektörlerde hem bir çok sistemin iyileştirilmesini hem de yeni üretim sistemlerinin otomasyon çözümlerini gerçekleştiriyoruz.

Çözümlerimiz

Branşsal çözümler

Endüstriyel otomasyon alanında uygulama ve geliştirme deneyimlerimiz ile size belirleyici rekabet avantajları sağlayan, gereksinimlerinize göre yenilikçi ve özel çözümler geliştiriyoruz. En yüksek standartlarda ve esneklikte hizmet verdiğimiz Plastik, Ambalaj ve Robotik sektörlerinde yeni veya eski makinelere süreklilik esaslı sistemler sunuyoruz.

Endüstri 4.0

Yeni kontrol sistemlerindeki farklı bağlantı noktalarının birleştirilmesi, eski kontrol sistemlerinin yeni bağlantılara hazır hala getirilmesi ile dijital dönüşüme alt yapı hazırlıyoruz. Tesisler ve makine üreticileri için yeni iş fırsatları sunarak karlılığı ve üretkenliği artırabilir.

Enerji tasarrufu

Hidrolik makinelerin ve tesislerin optimizasyonunda verimlilik günümüzde önemli bir faktördür. Enjeksiyon makineleri, ekstruderler, presler ve bükme makineleri için kullanılmakta olan eski bileşenlerin değiştirilmesi, makinelerin üretkenliğini ve enerji verimliliğini artırır.

Özel çözümler

Modern otomasyon teknikleri ile, farklı üretim sektöründe önemli ölçüde daha yüksek performans ve verimlilik potansiyeli elde etmek mümkündür. Mekanik taslak yada revizyon projelerinize otomasyon çözümleri sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İşiniz için üst seviye hizmetler

Servis ve bakım

Plastik sektörü ağırlıklı, PLC bakımı ve onarımı, Makine devreye alımı ve proses optimizasyou

Mühendislik

Disiplinler arası otomasyon entegrasyonu ve plc kütüphanesi yazılımı

Eğitim

Kaliteli bir enjeksiyon üretimi parça yapma ilkeleri; hammadde, parça tasarımı, kalıp ve proses

Danışmanlık

Plastik üretiminde doğru makine ve ekipman seçimi. Üretim planlama ve proses optimizasonu