KEBA \ KePlast


Plastik sektörü için optimize edilmiş mükemmel çözümler.

çünkü teknoloji önemlidir !

KePlast çözümlerimiz ile üretiminizde fark yaratın.

Scroll Down

Hakkımızda

30 yılı aşkın deneyim ile sektörün dilini konuşuyoruz

Modern çalışma, güçlü performans ve basitlik makine kontrolü için önemlidir. Çözüm ortağı olduğumuz KEBA ile en yüksek hizmet kalitesinde yenilikçi otomasyon çözümlerine güvenebilirsiniz. Son teknoloji optimize edilmiş donanımlar ile plastik endüstrisinin sektörün ihtiyaçlarının yanı sıra müşteriye özel çözümler geliştirmekteyiz. Enjeksiyon ve Pres makineleri kontrolü konusundaki deneyimimiz ile hızlı ve yetkin cevaplarla sizinle eşit teknik dilde konuşabilmekteyiz. KePlast kontrol sistemleri plastik enjeksiyon (i-serisi) ve metal pres(c-serisi) makineleri için donanımsal ve yazılımsal olarak en uygun şekilde tasarlanmıştır. Proses ve teknolojiyi verdiğimiz uzman endüstriyel hizmetler ile desteklemekteyiz. KePlast ile Veri toplama, ürün tedariği, makineler için yenileme, yeni makine üreticileri için uygulama hizmeti sağlamaktayız.

KEBA KePlast Platformu

KePlast ile son teknoloji kontrol çözümlerini yeni bir boyutta deneyimleyin

KePlast kontrol çözümleri ile standart hidrolik makine ve tam elektrikli makinelerin yanı sıra özel konfigüre edilmiş olan makineler için de çözümler sunmaktayız. Ölçeklenebilir modüler kontrol sistemi en kısa çevrim süresi ile birlikte en yüksek performansı sağlar. Açık platform yazılım altyapısı kontrol çözümlerimizi geleceğe hazır hale getirir. OPC UA ve EUROMAP gibi çoklu iletişim protokolü standartlarına ve arayüz özelliklerine olanak tanır. 

KePlast - eksiksiz ürün yelpazesi

Kapsamlı KePlast i serisi ile yeni standartlar

i1000, i2000, i3000 ve i8000'den oluşan KePlast i-serisi, hassasiyeti ve yüksek verimliliği ile öne çıkıyor ve Endüstri 4.0 uygulama alanlarına esnek entegrasyon sağlıyor. Ortak yazılım platformu ve ölçeklenebilir donanım ile hem kontrol performansında hem de işletim ünitesinde maksimum esneklik sağlar.

Sürdürülebilir gelecek için makinenizi yeniliyoruz

Plastik endüstrisindeki uzmanlığımız, enjeksiyon ve diğer preslerinin modernizasyonu ve enerji tasarrufu uygulamalarıdır. Plastik işleme hatlarında teknoloji lideri olan KEBA firmasının Türkiye KePlast temsilciliği olarak üretim prosesine dayalı çözümler sunuyoruz.

Arızalı, eski veya güvenlik standartlarına uyumsuz kontrol sistemlerini yedek parça sıkıntısı olmayan KePlast sistemi ile makinenize spesifik adaptasyonunu sağlıyoruz. Enjeksiyon makinelerinin yanı sıra kauçuk makinesi ve sıkıştırma presleri için özel uygulama ve kullanıcı ara yüzü geliştiriyoruz.

TEKNOLOJİ

NEDEN KePlast

KePlast ile avantajlarınız

Proje desteğinin çok ötesine geçen bir ortaklık için çalışıyoruz. Aktif bir diyalog içinde, müşteriye özel en iyi çözümleri geliştirmek için birlikte çalışıyoruz.

KePlast kontrol üniteleri modüler ve gelişmiş yazılım mimarisi sayesinde temel sistemden üst düzey bir sisteme her zaman yükseltilebilir. Linux altyapısı ile farklı fonksiyonel yazılımlar ile genişletilebilir ve akıllı yazılım entegrasyonu sağlanabilir.

Yeni makine üretiminde proses kontrolünü optimize etmek için müşteriye özel yazılım ayarlamaları hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

 Dünya çapında bulunan KEBA temsilcilikleri ile yedek parça bulunabilirliği garanti altındadır.

REFEREANSLARIMIZ

Bizimle çalışmayı tercih eden değerli müşterilerimiz

Son Uygulamalarımız

Çözüm portföyümüz

Plastik enjeksiyon, extruder, otomasyonu, enerji tasarrufu uygulamalarımız, endüstri 4.0 alt yapı çözümleri, robotik çözümler, özel test ve norm üniteleri referanslarımız