Plastik Enjeksiyon

Plastik enjeksiyon sistemindeki deneyimimiz ve temsil ettiğimiz markaların ürünleri ile en doğru sistem çözümünü sunuyoruz. Sektördeki bilgi birikimimiz sayesinde yeni makine üretimi için danışmanlık, mevcut makineleriniz için kontrol ünitesi revizyonu, kontrol üniteleri için yazılım güncelleme, dijitalleşme için bağlantı yazılımı alanlarında sizlere destek oluyoruz. Ana makine otomasyonu yanında üst düzey yardımcı ekipmanlar ve üretim maliyetinizi optimize amaçlı servo hidrolik enerji tasarrufu modülülleri ile kazançlı çözümler oluşturuyoruz.

Sektöre özel yazılım; uygulamalarımızda kullanılan KEBA KePlast yazılımı sektörde kabul görmüş ve test edilmiş, markalaşmış makine üreticeleri tarafından kullanılmaktadır. Tarafımızdan oluşturulan ek yazılım kütüphaneleri modüler özel çözümlerin temellerin temelini oluşturuyor. Kapalı çevrim hidrolik kontrol, kendi kendini optimize eden sıcaklık regülatörleri, SPC, PDP, Enerji Kaydı ve Euromap arayüzleri otomasyon yazılımının sağladığı özelliklerden yalnızca birkaçıdır.

Konveyör bantlar, robotlar, sıcak yolluk üniteleri ve diğer yardımcı ekipmanlar kontrol platformuna mevcut sisteminizde olmasa dahi tamamen entegre edilebilir. Mevcut bileşenlerin uzun vadeli kullanabilirliği, modüler otomasyon tabanlı sistemlerde özel donanım ve üretim/proses gereksinimlerine yönelik yazılım uyarlaması mümkündür.

Geleceğe hazır teknoloji, Hassas kontrol ve tekrarlanabilirlik, Üretim gereksinimleri adaptasyonu

Plastik enjeksiyon için en iyi kontrol çözümü

Enjeksiyon Makinesi Otomasyonu

Akıllı yatırımlarla en yüksek kalitede üretim yapılmasını sağlayacak en yeni teknolojik donanımlarla desteklenmiş KEBA kontrol ünitesi ile plastik enjeksiyon revizyonu sunuyoruz.

Plastik enjeksiyon makineleri yazılım adaptasyonu

Yazılım güncelleme

KEBA kontrol ünitesine sahip plastik enjeksiyon makineleri için yazılım güncellemesi ve üretim gereksinimlerinize uygun ilave yazılımlar sunuyoruz; Co-Enjeksiyon bağlantısı,
Ek teçhizat entegrasyonu vb.

generic

Valve gate, hidrolik maça, döner tabla, kalıp içi basınç sensörü

Akıllı Fabrika, Mühendislik ve Teknoloji

Plastik enjeksiyon makineleri için dijital dönüşüm

Endüstri 4.0 - EasyNet

Dijital ikiz oluşturma ve hızlı makine devreye alma olanağı. MES entegrasyonu, OEE, Performans analizleri ile geleceğe yönelik teknoloji.

Plastik Çözümleri

İletişim

Sizinle aynı teknik dili kullanan ekibimiz ile doğru çözümlere ulaşmak için şimdi iletişime geçin.

Teklif verelim?

Süreklilik esaslı çözümlerimizden talep ettiğiniz hizmeti bize yazın teklif verelim.

Yardımcı ekipman desteği

Enjeksiyon makineleri yardımcı ekipmanlarımız deneyimli üst düzey mühendis bir Ar-Ge ekibi tarafından tasarlanmıştır. Yüksek verimli, istikrarlı performansa sahip, kolay kullanımlı ve güvenilir ekipmanlarımızı sizlere sunuyoruz.
Yardımcı ekipmanların üretim öncesi ve sonrası kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

  • Co-Enjeksiyon ünitesi
  • Elektrikli makineler için maça ünitesi
  • Sıcak yolluk üniteleri
  • Dozajlama üniteleri
  • Sıralı valf kontrol sistemleri
  • Hammadde kaçak tespit cihazı

EUROMAP Standartları

Endüstri 4.0 Arayüzü

Ölçeklendirelebilir Tasarım

Tak-Çalıştır Kontrol

Sürdürülebilir Çözümler

Enerji Tasarrufu

Plastik işleme tesislerinin ana enerji tüketim kalemlerinin en büyüğünü plastik enjeksiyon makineleri oluşturuyor. Verimlilik hedeflerinize ulaşmak için her şey dahil bir yaklaşım servo hidrolik çözümlerimiz ile mümkün. Hidrolik verimlilik ile makineleriniz sürdürülebilirliğini arttırın. Makinenizin performansını, prosese uygun bir şekilde seçilmiş bir servo hidrolik sistem ile güçlendirin ve optimize edin. Enerji tasarrufu uygulamalarımızda size özel enerji analizi ve yatırım getiri analizi sunuyoruz.