Hakkımızda

Semi, Çözüm ÜretirGeliştirirOluşturur

Sunduğumuz tecrübe ve güçlü teknolojilerle bir adım önde olun.

Hakkımızda

Semi limited şirketi 1987 yılında Elektronik, elektrik, telekomünikasyon, sanayi denetim, havacılık ağır bakım tecrübesi olan teknolojiye meraklı Aykun Kardeşler tarafından aile şirketi olarak kurulmuş olan Aykun Elektronik firmasının devamı olarak 1996 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu ilk yıllarda akü imalat hatları komple otomasyon sistemleri ,otomotiv ve beyaz eşya üreticileri ve plastik sanayi ve yan sanayinin işleme makinalarının servis ve bakım hizmetleri faaliyetlerinde bulunmuştur. Gelişen teknoloji ile 90’lı yıllardan sonra PLC ve PC kontrol yazılımları ile makine sistemleri, otomasyon çözümleri, yeni makinaların kontrol panolarının ve yazılımlarının yapılması, ülkemizde bulunan ekonomik değeri yüksek ithal makinaların revizyon, modernizasyonları ile hizmetlerini sürdürmüştür. Sektördeki makine imalatçılarının çözüm ortağı olmuştur.Hızla değişen bir dünyada, plastik ve otomasyon sanayinde şaşırtıcı yenilikler karşımıza çıkmaktadır: verimlilik geliştirme, maliyetleri azaltma, çevre koruma, güvenlik, hareketlilik ve güvenilirlik arttırma. Bunların otomasyonda kilit rol oynadığına inanıyoruz. Müşteri ve otomasyon uygulayıcısı ilişkilerinde kalitenin belirleyici olacağına inanıyoruz.Bizim motivasyonumuz müşterilerimizin değişik ihtiyaçlarına göre özel otomasyon çözümleri sağlamaktır.Hedefimize ulaşmak için, müşterilerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleme ve teknik bilgilerimizi ve birikimlerimizi kullanarak, onlara kendi hedeflerine ulaşmaları için gerekli ürünler sunuyoruz. Bu motivasyondan gelen tutku ile yenilikçi teknoloji, sıra dışı fikirler ve çözümler için önde gelen teknolojiye sahip olduk.

icon

%100

Memnuniyet

Sizinle aynı teknik dili kullanan ekibimiz ile doğru çözümler

generic

Hedefimiz Sürdürülebilirlik​

Aile geleneği olan bir şirket olarak, biz her zaman tüm iş ortakları, müşteriler, toplum, çevremize ve çalışanlarına karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız. Uzun vadeli bir ortaklık, süreklilik, kalite, yenilik ve hizmet şirketimizin felsefesi ve temel ilkeleridir.

0
+
Müşteri
0
+
Yıl tecrübe
0
+
Tamamlanmış proje

Referanslarımız

Bizimle çalışmayı tercih eden değerli müşterilerimiz