Çözümler

Branşsal çözümler​

Endüstriyel otomasyon alanında uygulama ve geliştirme deneyimlerimiz ile size belirleyici rekabet avantajları sağlayan, gereksinimlerinize göre yenilikçi ve özel çözümler geliştiriyoruz. En yüksek standartlarda ve esneklikte hizmet verdiğimiz Plastik, Ambalaj ve Robotik sektörlerinde yeni veya eski makinelere süreklilik esaslı sistemler sunuyoruz.

Endüstri 4.0

Yeni kontrol sistemlerindeki farklı bağlantı noktalarının birleştirilmesi, eski kontrol sistemlerinin yeni bağlantılara hazır hala getirilmesi ile dijital dönüşüme alt yapı hazırlıyoruz. Tesisler ve makine üreticileri için yeni iş fırsatları sunarak karlılığı ve üretkenliği artırabilir.

Enerji tasarrufu

Hidrolik makinelerin ve tesislerin optimizasyonunda verimlilik günümüzde önemli bir faktördür. Enjeksiyon makineleri, ekstruderler, presler ve bükme makineleri için kullanılmakta olan eski bileşenlerin değiştirilmesi, makinelerin üretkenliğini ve enerji verimliliğini artırır.

Özel çözümler

Modern otomasyon teknikleri ile, farklı üretim sektöründe önemli ölçüde daha yüksek performans ve verimlilik potansiyeli elde etmek mümkündür. Mekanik taslak yada revizyon projelerinize otomasyon çözümleri sunuyoruz.

Sürdürülebilir Çözümler

Maksimum kullanabilirlik

Başarılı otomasyon çözümleri için sunmak için sizinle aynı dili konuşuyor ve deneyimlerimiz ile uygulamanın gerektirdiği teknik gereksinimleri belirliyoruz. Çözümlerimizi her zaman beklentileri karşılamasını sağlamak için esnek olarak oluşturuyor ve en hızlı desteği sağlaycak altyapıyı üzerine kuruyoruz.

Çok disiplinli uzmanlarımız ile projelerin her aşamasında mümkün olan en iyi desteği sunuyoruz. Projelendirme öncesinde sağlam temeli fizibilite çalışması yaparak ürün seçimini gerçekleştiriyoruz. Sürdürülebilir ve en yüksek kullanabilirliği sunmasını hedeflelediğimiz çözümler oluşturuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İşiniz için üst seviye hizmetler​

Servis ve bakım

Plastik sektörü ağırlıklı, PLC bakımı ve onarımı, Makine devreye alımı ve proses optimizasyou

Mühendislik

Disiplinler arası otomasyon entegrasyonu ve plc kütüphanesi yazılımı

Eğitim

Kaliteli bir enjeksiyon üretimi parça yapma ilkeleri; hammadde, parça tasarımı, kalıp ve proses

Danışmanlık

Plastik üretiminde doğru makine ve ekipman seçimi. Üretim planlama ve proses optimizasonu