KEBA \ KePlast


Plastik sektörü için optimize edilmiş mükemmel çözümler.

çünkü teknoloji önemlidir !

KePlast çözümlerimiz ile üretiminizde fark yaratın.

Scroll Down

Hakkımızda

30 yılı aşkın deneyim ile sektörün dilini konuşuyoruz

Modern çalışma, güçlü performans ve basitlik makine kontrolü için önemlidir. Çözüm ortağı olduğumuz KEBA ile en yüksek hizmet kalitesinde yenilikçi otomasyon çözümlerine güvenebilirsiniz. Son teknoloji optimize edilmiş donanımlar ile plastik endüstrisinin sektörün ihtiyaçlarının yanı sıra müşteriye özel çözümler geliştirmekteyiz. Enjeksiyon ve Pres makineleri kontrolü konusundaki deneyimimiz ile hızlı ve yetkin cevaplarla sizinle eşit teknik dilde konuşabilmekteyiz. KePlast kontrol sistemleri plastik enjeksiyon (i-serisi) ve metal pres(c-serisi) makineleri için donanımsal ve yazılımsal olarak en uygun şekilde tasarlanmıştır. Proses ve teknolojiyi verdiğimiz uzman endüstriyel hizmetler ile desteklemekteyiz. KePlast ile Veri toplama, ürün tedariği, makineler için yenileme, yeni makine üreticileri için uygulama hizmeti sağlamaktayız.

KEBA KePlast Platformu

KePlast ile son teknoloji kontrol çözümlerini yeni bir boyutta deneyimleyin

KePlast kontrol çözümleri ile standart hidrolik makine ve tam elektrikli makinelerin yanı sıra özel konfigüre edilmiş olan makineler için de çözümler sunmaktayız. Ölçeklenebilir modüler kontrol sistemi en kısa çevrim süresi ile birlikte en yüksek performansı sağlar. Açık platform yazılım altyapısı kontrol çözümlerimizi geleceğe hazır hale getirir. OPC UA ve EUROMAP gibi çoklu iletişim protokolü standartlarına ve arayüz özelliklerine olanak tanır. 

KePlast - eksiksiz ürün yelpazesi

Kapsamlı KePlast i serisi ile yeni standartlar

i1000, i2000, i3000 ve i8000'den oluşan KePlast i-serisi, hassasiyeti ve yüksek verimliliği ile öne çıkıyor ve Endüstri 4.0 uygulama alanlarına esnek entegrasyon sağlıyor. Ortak yazılım platformu ve ölçeklenebilir donanım ile kem kontrol performansında hem de işletim ünitesinde maksimum esneklik sağlar.

Sürdürülebilir gelecek için makinenizi yeniliyoruz

Her marka enjeksiyon makinesinin arızalı, eski veya güvenlik standartlarına uyumsuz kontrol sistemlerini yüksek teknoloji Keba KePlast kontrol üniteleri ile değiştiriyoruz.

Her tip enjeksiyon makinesi, kauçuk makinesi ve sıkıştırma presleri için özel uygulama ve kullanıcı arayüzü geliştiriyoruz. Kendini kanıtlamış olan KePlast platformunun makinenize spesifik adaptasyonunu sağlıyoruz.

Çeşitli marka ve tipteki yüzlerce makinede halihazırda başarılı uygulama referanslarımız bulunmaktadır.

KAZANÇ

NEDEN BİZ

Tecrübe ve Güçlü Teknolojilerle Bir Adım Önde

Çözümlerimizi teknik gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tecrübemizle oluşturuyoruz. Çözümlerimizi her zaman beklentileri karşılamasını sağlamak için esnek olarak oluşturuyor ve en hızlı desteği sağlaycak altyapıyı üzerine kuruyoruz.

Sektör odaklı süreçlerin kontrolünde 30 yılı aşkın deneyim

Çok disiplinli mühendislerden oluşan ekip

Kazanç ve kalite hedeflerini sağlayan yenilikçi çözümler

Sürdürülebilir kalkınma için robotik ve otomasyon

Makine sistem çözümleri gibi endüstriyel otomatik sistemlerde tüketilen yüksek enerji seviyeleri, enerji tüketiminin optimal bir şekilde düzenlenmesini gerektirir. Bu hedefe ulaşmak için teknoloji kilit bir role sahiptir.

DAHA YÜKSEK ENERJİ VERİMLİLİĞİ
90%
KALİTE VE TEKRARLANABİLİRLİK
80%
DÜŞÜK İŞLETME VE BAKIM MALİYETLERİ
50%
generic

İLETİŞİME GEÇİN

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere bize yazabilirsiniz

Size yetkili personelimiz en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

    REFEREANSLARIMIZ

    Bizimle çalışmayı tercih eden değerli müşterilerimiz