Tel: (212) 549 06 12 | E-Mail

Hizmetlerimiz

Otomasyon Sistemleri

Müşteri odaklı araştırma-geliştirme ve projelendirme safhaları dahil basit uygulamalardan kompleks sistemlere kadar anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Modernizasyon Projeleri

Sıfırdan revizyon çözümleri ; Hızla yinelenen teknolojinin uygulama ve sistemlerinize adapte edilmesi konusunda durum araştırması ve çözümler sunuyoruz.

Bakım Ve Servis

Plastik sektörü ağarlıklı, her türlü plc bakım ve onarım, yapmaktayız. Ayrıca sistem ve uygulamalarınızı devreye almanızda yardımcı oluyoruz.

Esnek ve aynı zamanda düşük maliyetli sistemler hızla değişen piyasada talepleri artan maliyetlere uyum sağlaması için bir önkoşuldur. Gelecekte, plastik sektöründe otomasyon çözümleri olmadan devam edebilmek imkansızdır.
Modern otomasyon teknikleri ile, kimyasal üretim sektöründe önemli ölçüde daha yüksek performans potansiyeli elde etmek mümkündür. Bu hedefler genellikle kısa bir süre içinde ve düşük bir maliyetle elde edilebilir.
Mekatronik, robotik ve sensorik çözümler otomasyon uygulamaları ile iç içedir. Bilgilin performansa çevirilimesinde hemen hemen her türlü sektörde bu tarz endüstriyel çözümler modern sanayii de kullanılmaktadır..
Diğer her türlü uygulama ve projelerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Amaçlarını kendiniz belirlediğiniz ve tasarlanıp çalışır hale getirilmesini istediğiniz otomasyon sistemi projeleri için özel proje hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Haberler

29Eki

Plast Eurasia 2014

0 Yorum
Her yıl olduğu gibi bu sene de sektörün en önemli fuarlarından Plast Eurasia 2014 ‘de yerimizi alacağız, tüm müşterilerimizi standımızda ağırlamaktan... Devamını Oku →

 

Back to Top