Kurumsal.

Şirketimiz 1996 yılında kurulmuş olup, kurulduğu tarihten itibaren makine ve fabrika otomasyonu konusunda hizmetine devam etmektedir.Ağırlıklı olarak Avrupa menşeli imalat makinelarının revizyonları ve teknik servisleri konusunda uzman çözümler üreterek en son gelişmiş teknolojileri müşterilerimize sunmanın mutluluğu içindeyiz. Firmamız sürdürdüğü faliyetleriyle yurt içi ve dışında bir çok başarıyla tamamlanmış projeye sahiptir.

Hızla değişen bir dünyada, plastik ve otomasyon sanayinde şaşırtcı yenilikler karşımıza çıkmaktadır: verimlilik geliştirme, maliyetleri azaltma, çevre koruma, güvenlik, hareketlilik ve güvenilirlik arttırma. Bunların otomasyonda kilit rol oynadığına inanıyoruz. Müşteri ve otomasyon uygulayıcısı ilişkilerinde kalitenin belirleyici olacağına inanıyoruz.

Bizim motivasyonumuz müşterilerimizin değişik ihtiyaçlarına göre özel otomasyon çözümleri sağlamaktır.

Hedefimize ulaşmak için, müşterilerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleme ve teknik bilgilerimizi ve birikimlerimizi kullanarak, onlara kendi hedeflerine ulaşmaları için gerekli ürünler sunuyoruz. Bu motivasyondan gelen tutku ile yenilikçi teknoloji, sıradışı fikirler ve çözümler için önde gelen teknolojiye sahip olduk.

Aile geleneği olan bir şirket olarak, biz her zaman tüm iş ortakları, müşteriler, toplum, çevremize ve çalışanlarına karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız. Uzun vadeli bir ortaklık, süreklilik, kalite, yenilik ve hizmet şirketimizin felsefesi ve temel ilkeleridir.

Saygılarımızla,

Back to Top